Dr. Ahmet Acar - ziyaretci

YORUMLAR

Bizi Tercih Edenlerin Görüşleri

5,0
64 Yorum
5
4
3
2
1
3 Kasım 2019

Ben bir ay önce benlerimden rahatsız olduğum için geldim çok tereddütlüydüm bu konuda fakat doktor Ahmet bey bana her şeyi açıkladı ve işlemi gerçekleştirdi daha ilk anda benlerimin rengi açıldı ve iki hafta sonra tamamen geçtiler bir ikinci işleme gerek kalmadı bundan dolayı çok mutlu oldum ve doktoruma çok teşekkür ediyorum buraya gelmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum :)

Feyza Güneş

1 Kasım 2019

Yaygın ancak önemli bir deri hastalığına sahip olduğumu bir checkup programında tesadüfen öğrendiğim. Birçok sağlık kuruluşunda maalesef sonuç alabileceğim bir ilgiyi ve tedaviyi bulamadım. Ahmet Bey’e geldiğimde ise kendisinin yoğun ve anlayışlı ilgisiyle karşılaştım. İnsan sağlığına bütüncül bir yaklaşımla bakıyor. Bir taraftan rahatsızlığımı tedavi ederken bir yandan da genel sağlık durumumu da takibine aldı. Tedavimi gerçekleştirirken bilgi, deneyimi ile birlikte hasta psikolojisini de düşünerek hareket eden ve bunu davranış ve ilgisine yansıtan bir doktorumuz. Kendisine çok teşekkür ederim.

ŞAFAK AYDIN

26 Ekim 2019

19 yaşandıyım. 6sene önce sivilcelerim çıkmaya başladı bu süreçte hemen hemen sakaryadaki tüm doktorlara gittim ve hiç biri sonuç vermedi . 3 sene önce 7 ay süren sivilce hapıyla ağır bir tedavi gördüm sadece bir süreliğine geçti sonra yeniden sivilcelerim tekrar etti . Daha sonra bir kere daha doktora gitmeye karar verdim Ahmet Beyi internetten buldum bir sürü güzel yorum vardı bende bu yüzden geldim . 8 aydır tedavi oluyorum yüzümde inanılmaz bir değişim oldu hiç sivilcem kalmadı izlerimin çoğu geçti kendimi çok daha iyi hissediyorum . Çevremdeki insanlar arkadaşlarım bu değişimi hemen fark ediyorlar ve bu beni çok mutlu ediyor . Ahmet beye keşke daha önceden gelseymişim diyorum kendisine çok teşekkür ederim.

Zeynep Adatepe

25 Ekim 2019

Eylül 2018 tarihinde şiddetli alerjik egzama şikayetiyle Ahmet Beye gittim. Daha önce gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmamıştı hatta bu ilaçların çoğu hastalığımı ilerletti daha sonra Ahmet Beyle tedaviye başladık söylediği her şeyi yapmaya özen gösterdim doğal ürünler kullanması ayrıca hoşuma gitti tedavi sürecinde geçip sonradan tekrarlamasından çok korktum fakat öyle olmadı %95 geçti hala tedaviye devam ediyorum aynı zamanda Ahmet Bey psikolojik olarak da çok destek oldu bana tekrar teşekkür ediyorum

Şeyda Arapoğlu

veya

380
Dr. Ahmet Acar - Logo
Dr. Ahmet Acar - Deri hastalıklarının tedavisi dermatoloji uzmanının işidir.