Dr. Ahmet Acar - ziyaretci

YORUMLAR

Bizi Tercih Edenlerin Görüşleri

19 Yorum
Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
3 Aralık 2019

Bundan 8 ay önce yüzümdeki sivilceler yüzünden ailemle bile oturmuyodum odamdan dışarı çıkmıyodum uygulamadığım tedavi kalmadı dermapenden sonra yüzüm sertleşti bi tavsiye üzerine umutsuz bir şekilde doktorum Ahmet Acarın kapısını çaldım sadece biraz sabır demişti ve tedavinin sonuçlarını hemen görmeye başladım 8 aydan beri devam ediyoruz Allaha şükürler olsun cildim kimsenin inanamadığı şekilde düzeldi Allah ondan razı olsun tereddütsüz herkese tavsiye ediyorum.

İrem Durmuş

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
1 Aralık 2019

5ay once oglumun dil kasintisi sikayeti vardi.Bir cok doktorun kapisini caldik alerji kaynakli oldugu dusunuldu.Uygulanan tedaviler daha kotu hale getirdi.Ahmet Bey in internet sitesinde iletisim bilgilerine ulastim.İlk muayenede bagirsak parazitinden suphelendi.Tahlil sonuclari bunu dogruladi .Uyguladigi organik tedavi yontemi ile 1 ayda kurtulduk bu rahatsizliktan ...Ahmet Beye cok teşekkur ediyorum...

Canan KURT

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
29 Kasım 2019

28 yaşındayım. Yüzümde sürekli akne çıkar ve birkaç güne kendi kendine geçerdi. Ama çıktığında yaşadığım psikolojik şey ise hiç unutulmaz.. Açıkcası cildiyeye gitmeye falan çok üşenir ve birazda çekinirdim diyebilirim. Bigün berberde yüzümdeki küçük tüylere ağda yaptırdım. Ertesi sabah kalktığımda ise 28 yılımda hiç olmadığı kadar beyaz akne doluydu. Öyle çok vardı ki işe bile gitmedim. 1 hafta ücretsiz izinj yazdırdım. Bu 1 hafta benim için iyi fırsattı. Cildiyeye görünmem gerektiğini düşündüm artık. En azından sorunu bilmeliydim neden böyle oluyor diye. Araştırmalarım sonucunda Dr. Ahmet ACAR beyfendinin ne kadar başarılı olduğunu okudum. Hakkındaki olumlu yorumları beni ikna etti diyebilirim. Aradim ve randevumu aldım. Kendisi beni muayene etti ve almam gereken ilaçları ne yapmam gerektiğini vs. detaylı bi şekilde anlattı. 1 hafta içinde dediklerini uyguladım ve sonuç inanılmaz:) yüzüm tertemiz oldu. Birdaha cildiye ile ilgili sorunum olursa kendisi Türkiye'nin en uzak noktasında görev yapıyor dahi olsa gideceğim. Kendisinden ve iletişiminden çok memnun kaldım. Sizde şuan bu yorumu okuyorsanız benim gibi araştırma aşamasındasınız demektir. Kesinlikle tavsiye ederim. Sağolun Dr.Ahmet ACAR

ERDİ ÖZGÖR

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
27 Kasım 2019

25 yaşındayım ve yıllardır bitmeyen sivilce problemim vardı. Pek çok kez tedavi almıştım ama sivilceleri kısa süreli bastırmaktan ileri gidememişti ne yazık ki.Ahmet bey ile sıkıntılarımdan çok kısa sürede büyük ölçüde kurtuldum; bütüncül tedavi yaklaşımı tedavinin hızlıca ilerlemesini sağladı. Tedavinin ne kadar sürebileceği, bir sonraki adımın ne olacağı, tedavinin izleri ne ölçüde yok edebileceği gibi sürece yönelik bilgileri bilmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum ve Dr Ahmet bey ile bunu sağlayabiliyorsunuz. Çok teşekkür ediyorum, keşke çok daha önceden tanışmış olsaydık diyorum.

Betül Tütüncü

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
25 Kasım 2019

Biz birkaç ay önce Dr. Ahmet Acer'e gittik , annem fraksiyonel lazer tedavisi yapttı ve ve hala tedavisini görüyor , çok güzel bir sonuç gördük , internette tesadüfen bulup onu gittik , ve iyi ki gittik ,Doktor çok hoş ve çok yetenekli ,Küçük kız kardeşim de, bir cilt probleminin ortaya çıktığı psikolojik bir problem yüzünden ona gitti , güzelce güzelce tedavisini aldı , ve şimdi bir şey kalmadı .

Noor Abzakh

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
20 Kasım 2019

Yaklaşık 3 yıldır kasık bölgemde kaşıntı vardı. İlk zamanlar az olmakla beraber son dönemlere doğru artık uyutmayacak kadar artı Ahmet hoca ile tanışanakadar 3-4 farklı doktordan tedavi gördüm ama sonuç alamadım. Daha sonra Ahmet Hocanın tedavisiyle yaklaşık 3 ayda hiçbir şeyim kalmadı. Babamında yüzünde deri kanseri vardı onunda tedavisini 2 ayda yaptı. Teşekkürler Ahmet Acar iyiki varsın.

Eren Şallı

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
16 Kasım 2019

Kaşıntı rahatsızlığım nedeniyle doktor arama surecindeyken arkadaş tavsiyesi üzerine Ahmet hocaya erişme imkanım oldu çok şükür gün itibariyle kaşıntı sorunum sona erdi. İlk muayene günümde ilaçlarla birlikte kasintilarim uyutmaz düzeyden hafif kaşıntı ya döndü ve ilerleyen tedavide tamamen bitti Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir doktor

Resul BEKTAŞOĞLU

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
14 Kasım 2019

Sevgili doktorum Ahmet acar ile 10 yıl önce tanıştım, kendisi Güler yüzlülüğü ve cana yakınlığı ile hastalarına pozitif enerjisiyle hastalarına güven sağlayan bir hekim .Yüzümde ekzema çıktı ve kaşlarım döküldü, benim için çok zor bir süreçti, Fakat doktor Ahmet bey Güler yüzlü ve pozitif enerjisi ile psikolojik olarak ta çok desteğini gördüm, Tedavim sürecinde beni yalnız bırakmayan, sağlığıma yeniden kavuşmama sebep olan doktorum Ahmet Acar bey. İyiki sizi tanımışım iyiki varsınız...

HÜLYA GÜLLÜ

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
12 Kasım 2019

Ahmet hocam yüzümde oluşan özellikle burun üstü ve kenarı yağ bezelerimi tedavi etti artı olarak burun kenarlarımdaki damarlaşmaya lazer tedavisi uyguladı yıllardır her cilt sorunumuzda ahmet hocamı tercih ediyoruz ailecek çok basarili isinde sakaryanın en iyi cildiyecisi bence hem hoş sohpetiyle hemde profosyelliğiyle süper bi doktor biz ailecek hep memnun ayrılıyoruz teşekkür ederiz

Aslı Başoğlu

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
10 Kasım 2019

Sevgili doktorum sayın ahmet acar ile 15 sene önce tanıştım,Kendisini tanıdığım için ilk günden beri ne kadar şanslı olduğumu anladim, Sedef hastalığım sürecinde benimle gerek sedef rahatsizligim gerek piskolojik anlamda hic bir zaman desteğini esirgemedi, kendisi pozitif bir insan olmakla beraber enerjik ve hastalarına güven aşılayan bir hekim,şu an 38 yaşındayım sedef hastalıgımdan ahmet bey sayesinde tamamen sağlığıma kavuştum, şu an bir çok farklı tedavi süreçlerimde kendisi ile sık sık görüşmekteyim, sıcak kanlı tavrı ve hastaları ile çok yakın iletişiminden dolayı kendisine minnettarım..

Baran Güneş

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
8 Kasım 2019

Yüzümün çene bölgesinde oluşan küçük beyazlamalar sebebiyle Ahmet Bey'e muayene olmaya başladım. Ahmet Bey özellikle hastanın psikolojisini önemseyip görünenin dışında bircok etkeni de değerlendirdiginden bunun hastalığın seyrini ciddi anlamda etkilediğini düşünüyorum. Tedavim şu an devam etmektedir. İyi anlamda ilerleme kaydediyorum. Sonucun daha da güzel olacağına inanıyorum.

Sıla ÖZGEN

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
7 Kasım 2019

8 ay önce yüz bölgemde çıkan sivilceler ve sonrasında kalıcı lekeler yüzünden ahmet hocaya bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Ankara da gitmediğim doktor kalmadı kullanmadığım krem hiç biri tam etki sağlamadı. Bundan dolayı ahmet hoca ya aslında çok umutsuz geldim. Kendisi tedavin bitince buradan tertemiz cilt ile çıkacaksın bana güven dediğinde inandım, güvendim.Şuan tedavim devam etmesine rağmen ki 3 ay sonra bile cildimde çok büyük değişiklik oldu kapatici sürmeden dışarı çıkamazdım şuan cildime günes kremi dışında hiç bir şey sürmeden çıkıyorum. Yaşım 29 öyle zor bi süreç geçirdim ki aynaya bakınca tüm özgüvenim alt üst oluyordu ama şimdi mutlulukla aynaya bakıyorum. Göz önünde olan bir mesleğe sahibim cildimin düzelmesi benim isimde bile dikkatimi toplamamda etkili oldu. Teşekkür ederim Ahmet Acar.

H.Nur Bolat

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
3 Kasım 2019

Ben bir ay önce benlerimden rahatsız olduğum için geldim çok tereddütlüydüm bu konuda fakat doktor Ahmet bey bana her şeyi açıkladı ve işlemi gerçekleştirdi daha ilk anda benlerimin rengi açıldı ve iki hafta sonra tamamen geçtiler bir ikinci işleme gerek kalmadı bundan dolayı çok mutlu oldum ve doktoruma çok teşekkür ediyorum buraya gelmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum :)

Feyza Güneş

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
1 Kasım 2019

Yaygın ancak önemli bir deri hastalığına sahip olduğumu bir checkup programında tesadüfen öğrendiğim. Birçok sağlık kuruluşunda maalesef sonuç alabileceğim bir ilgiyi ve tedaviyi bulamadım. Ahmet Bey’e geldiğimde ise kendisinin yoğun ve anlayışlı ilgisiyle karşılaştım. İnsan sağlığına bütüncül bir yaklaşımla bakıyor. Bir taraftan rahatsızlığımı tedavi ederken bir yandan da genel sağlık durumumu da takibine aldı. Tedavimi gerçekleştirirken bilgi, deneyimi ile birlikte hasta psikolojisini de düşünerek hareket eden ve bunu davranış ve ilgisine yansıtan bir doktorumuz. Kendisine çok teşekkür ederim.

ŞAFAK AYDIN

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
26 Ekim 2019

19 yaşandıyım. 6sene önce sivilcelerim çıkmaya başladı bu süreçte hemen hemen sakaryadaki tüm doktorlara gittim ve hiç biri sonuç vermedi . 3 sene önce 7 ay süren sivilce hapıyla ağır bir tedavi gördüm sadece bir süreliğine geçti sonra yeniden sivilcelerim tekrar etti . Daha sonra bir kere daha doktora gitmeye karar verdim Ahmet Beyi internetten buldum bir sürü güzel yorum vardı bende bu yüzden geldim . 8 aydır tedavi oluyorum yüzümde inanılmaz bir değişim oldu hiç sivilcem kalmadı izlerimin çoğu geçti kendimi çok daha iyi hissediyorum . Çevremdeki insanlar arkadaşlarım bu değişimi hemen fark ediyorlar ve bu beni çok mutlu ediyor . Ahmet beye keşke daha önceden gelseymişim diyorum kendisine çok teşekkür ederim.

Zeynep Adatepe

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
25 Ekim 2019

Eylül 2018 tarihinde şiddetli alerjik egzama şikayetiyle Ahmet Beye gittim. Daha önce gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmamıştı hatta bu ilaçların çoğu hastalığımı ilerletti daha sonra Ahmet Beyle tedaviye başladık söylediği her şeyi yapmaya özen gösterdim doğal ürünler kullanması ayrıca hoşuma gitti tedavi sürecinde geçip sonradan tekrarlamasından çok korktum fakat öyle olmadı %95 geçti hala tedaviye devam ediyorum aynı zamanda Ahmet Bey psikolojik olarak da çok destek oldu bana tekrar teşekkür ediyorum

Şeyda Arapoğlu

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
24 Ekim 2019

3 yıldir kollarımda ayaklarımda şiddetli kaşıntı döküntüler vardı gece uykularim hiç yoktu 3 yıl içinde Ahmet bey 8.ci doktorum oldu bı çok ozellere özellikle çapa ve bezmialem olmak üzere gitmedigim proflar doçent ler kalmadı İstanbul'da çok şükür ki internette araştırmalarımla Ahmet beyle tanıştım 2 ay oldu tedaviye başlayalı yaralarım yok diyebilcek kadar azaldı en önemlisi artık geceleri uyuyabiliyorum tedaviler devam ediyor İstanbul'dan Sakarya ya evet hiç tereddüt etmeden kontrollerime gidiyorum. ahmet bey e çok teşekkür ediyorum beni bu dertten kurtardı.

Tatlı Bela

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
24 Ekim 2019

10 yaşındaki oğlum efenin vücudunun çeşitli yerlerinde 3 sene önce yaralar çıktı.artık bu yaralar vücudunun heryerini sarmaya başlamıştı ve bizi çok korkutuyodu devlet hastanesine gittik ama,fayda etmedi.bir akrabamızın tavsiyesi ile Dr.ahmet beyle tanıştık ve 6 aylık bir tedavi sonucunda geçse bile izleri kalır dediğimiz yaraları geçti ve hiçbir izde kalmadı. çok şükür şuan hiç bir sıkıntı yok gayet sağlıklı.ahmet beyin uyguladığı ilaç tedavisi ve beslenme kuralları sayesinde bu sıkıntıdan kurtulduk.kendisine tekrardan ilgi ve alakasından dolayı teşekkür eder, hekimlik hayatında başarılar dileriz.

Cavide Tas

Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon Yıldız İkon
24 Ekim 2019

Bir ay önce 22 aylık kızımın el parmağında oluşan küçük bir baloncuk diğer ellerine sıçradı ve ayaklarına yayıldı içi iltihap doldu panikle hastanelerdeki cildiye dr.larını aradım fakat randevular çok geç tarihlere veriliyordu ve internete baktım hemen gidebileceğim bir cildiye doktoru aradım ilk olarak karşıma Dr.Ahmet Acar bey çıktı ve iyiki çıkmış yorumları okudum her giden çok memnun en önemlisi doğru teşhis ve tedaviden bahsediliyordu 3 hafta önce gittim hemen randevu verildi aynı gün içerisinde gittim iyiki yorumları okumuşum ve gitmişim 3 haftada hiç bir şey kalmadı kızımın ellerinde ve ayaklarında çok şükür tam zamanında gitmişim yoksa tüm vücuda yayılırdı dedi Ahmet bey bebek veya çocuk diye cilt sorunlarında çocuk doktorununa gitmeyin yanlış tedavi uygulanabilir işin uzmanına gitmenizi tavsiye ederim umarım benim yorumumda birilerine ışık tutar ve tereddütsüz gidersiz biz çok memnun kaldık rabbim tüm hastalara şifa versin.

Şükriye SERBES

veya
Web Sitemize Yorum Ekleyin

380
Dr. Ahmet Acar - Logo
Dr. Ahmet Acar - Deri hastalıklarının tedavisi dermatoloji uzmanının işidir.