Dr. Ahmet Acar - ziyaretci

YORUMLAR

Bizi Tercih Edenlerin Görüşleri

5,0
104 Yorum
5
4
3
2
1
1 Şubat 2023

Dr. Ahmet Acar’ın ciltte iz bırakmayan tedavisi ve tüm süreçte yaptığı titiz takip sayesinde sağlığıma kavuştum cilt konusundaki rahatsızlıklar genelde tekrarlayan ve belli bir müddet tedavi sürecinin kontrol edilmesi gereken hastalıklar bu nednle hastenelerde bu takip süreci pek verimli ve sonuçlanabilir olmuyor. Teşhis ve doğru hastalığa doğru tedaviyi uygulaması konusunda güvenerek kendisine tedavi oldum.

F D

12 Kasım 2022

Yaklaşık iki sene öncesine kadar artik yüzümdeki sivilcelerden aynaya bakamadığım ve gittiğim hiç bir doktorun herhangi bir yararı olmadığı dönemde tanıdım Ahmet hocayı.Oldukça kısa bir süre içerisinde bütüncül tedavisi sayesinde o pis görüntümden kurtuldum.Alanında uzman bu kadar içten ve samimi , hastalığınızdan ziyade önce sizi önemseyen böylesine değerli bir doktora denk geldiğim için çok şanslı hissediyorum. Yüzümün şu andaki hali herkesi şaşırtıyor çünkü ipek gibi bir cilde sahibim artık.Umarım bu konuda sıkıntısı olan herkes çok fazla doktora gitmeden önce Ahmet hocayla tanışır ve çaresini bulur.

Eren Soylu

7 Kasım 2022

Merhaba. Genital bölgemde sivilce benzeri oluşumlar için Ahmet BEY’e müracaat ettim. Doktor Bey şüpheye yer bırakmayacak şekilde molluscum teşhisi koydu ve lezyonlara müdahale etti. Hastalığın daha fazla yayılmaması için hastalıkla ile ilgili beni detaylı şekilde bilgilendirdi. Bu tarz virüs kökenli sorunlarda takip ve lezyonlar çıktıkça müdahale edilmesi çok önemli. Tedavi boyunca görüşme sıklıklarını ayarlayarak hastalığın yok olduğundan emin olana kadar hastalığımı takip etti. Size güven veren son derece uzman bir hekim. Kesinlikle tavsiye eder doktoruma teşekkür ederim.

Faruk Seğmen

31 Ekim 2022

Birçok doktora gidip farklı farklı kremler kullanmama rağmen yüzümde geçmek bilmeyen akneler mevcuttu. Ne kullanırsam kullanayım hiç geçmeyeceğini düşünüyordum. 8 ay önce bir tanıdığımın tavsiyesiyle Ahmet Bey’e geldim. Verdiği ilaçlar ve uyguladığı tedaviler sayesinde beklenenden çok daha kısa sürede aknelerim iyileşme gösterdi. Şimdi cildim çok daha pürüzsüz ve parlak. Bu kadar kısa sürede böyle bir iyileşme göstereceğini asla beklemiyordum. Kendisine burdan da teşekkür etmek istedim. Kesinlikle herkese önerdiğim bir doktor kendisi.

Aybike Çolak

17 Ağustos 2022

İMKANSIZ DİYORDUM ANCAK İYİLEŞTİM... 2006 yılından beri giderek artan cilt hastalıklarım ile mücadele ettim. Liken planus, pitriasis, prurugo nodülarus, egzema gibi bir çok hastalığım vardı ve bu teşhisler ile birlikte ciddi anlamda gitmediğim doktor ve uygulamadığım tedavi yöntemi kalmamıştı. Başta kortizon tedavisi olmak üzere, ışın tedavisi, baskılayıcı ilaçlar, merhemler ile yıllarım geçti. Pataloji, doktor ve tedavi sürecine yıllar boyu yüklü miktarda para harcadım. Üstelik, hep başa döndüm ve hep aynı döngüyü defalarca yaşadım. Bacaklarım, kollarım, ayak altlarım, ellerim çok sayıda lezyon ile doluydu. Kaşıntılı lezyonlara, kaşıdıkça artan sulanan yaralarıma çare bulamıyordum. Fiziksel rahatsızlıklarımın yanında artık psikolojim de ciddi anlamda bozulmuştu. Ancak çok şükür bir gün Ahmet hocam ile tanıştım. Hayatım, hastalık sürecim, yaşam kalitem, hastalıklara, hastalık sebeplerine, sağlığıma ve vücuduma bakış açım tamamen değişti. Diğer doktorların yaptığı gibi sadece lezyonlara yönelik değil, vücudumun tamamına, psikolojime, yaşam tarzıma müdahale ederek ve tavsiyelerde bulunarak iyileşmemi sağladı. Beslenme şeklim, uyku düzenim, organlarımın sağlığı ve vücudun arınmasının hastalıklar için ne kadar önemli olduğu anlamamı sağladı. Ahmet hocamdan Allah razı olsun. İyileşmeme vesile oldu. Ankara'dan her gittiğimde çok ilgilendi. Bu tedavi sürecinde kendisinden çok şey öğrendim. Bilimi bu kadar doğru kullanan, insan vücuduna bu kadar bütüncül bakan, hastasını her yönüyle ele alan başka bir doktora rastlamadım bu güne kadar.

Emel Aydın

16 Ağustos 2022

Yüzümde kırmızı sivilceler var tüm kremleri ve ilçlar kullandım ama hiçbir şey işe yaramadı sonra dr ahmet annemle ve kiz kardeşimle gettim sadece iki hafta içinde harika sonuçlar buldum … Daha uzun süre tedavi edilebilirdim ama ülkeme geri dönmeliyim ….çok sabırlı bir dr ve size yavaş ve profesyonelce tedavi eder Ziyaret etmekten asla çekinmeyin ♥️ Çok teşekkür ederim Dr ahmet

Necla Fahad

15 Ağustos 2022

Ağızda candida şikayetiyle Dr. Ahmet Bey'in kapısını çaldım. Verdiği ilaçlar ve tavsiye ettiği yan ürünler sayesinde 10 gün gibi kısa bir sürede tedavim gerçekleşti. Ağzımda candida'dan eser kalmadı. Güler yüzü ve verdiği enerji ile süreci daha rahat bir psikoloji ile atlatmamı sağladı. Ben kendisinden kesinlikle memnun kaldım. Alanında uzman ve yıllarını bu işe vermiş hocamızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Alperen Salih

2 Ağustos 2022

Yüzümdeki beni, estetik açıdan beğenmediğimden dolayı aldırmak için birçok cildiye doktoruna danıştım.Benin kesilerek alınacağını ve iz kalabileceğini söylediler.Bu yüzden ben aldırma konusunda endişelerim vardı. En son Ahmet hocama gittim ve bütün endişelerim sona erdi.Yüzümde ki beni kesmeden alabileceğini ve iz kalma problemi yaşamayacağımı söyledi ve dediği gibide oldu.En önemlisi işlem çok kısa ve ağrısız geçti. Şuan çok memnunum.İlgisi ve samimiyeti içinde kendisine çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

Zeynep Şahin

16 Temmuz 2022

Bundan tam 1 yıl önceydi. Genital bölgemde 1 tane et beni tarzında birşey farkettim. Başta umursamadım ama bu sayı 2 ye çıkınca doktora gitmeye karar verdim. Daha önce böyle birşey hiç duymamıştım ancak bunların genital siğil olduğunu öğrendim. Gittiğim doktorlar onları temizlemek adına bir dizi ilaç ve farklı birkaç tedavi önerisinde bulundular. İçime sinmeyen bişeyler vardı ve araştırma yapmaya devam ettim, yaptığım araştırmalarda bu tedavilerde hem iz olarak kaldığını hemde tam olarak iyileşmeyip tekrarladığını öğrendim. Psikolojim harap olmuştu ne yapmam gerekiyor diye düşündüğüm zamanların birinde yine bi umutla yaptığım arayışlar neticesinde Doktor Ahmet Bey çıktı karşıma. İlk gittiğim günden beri güler yüzlü ve samimi davranışları, bilgisi tecrübesi ve bunu mükemmel bi şekilde uygulayışı sayesinde hem tedavide yakılma izi dahi olmadı hem de psikolojik açıdan beni yeniden doğmuşçasına rahatlattı. Yaklaşık 10 ay gibi bir süre geçti ve şu an tamamen iyileşmiş durumdayım. Umarım yaşamazsınız ama eğer böyle birşeyle karşılaşırsanız gönül rahatlığı ile Ahmet Bey e kendinizi teslim edebilirsiniz. Güleryüzü, samimiyeti ve insanı rahatlatan konuşmasıyla emin olun oradan çok mutlu ayrılacaksınız. Hpv yi hafife almayın genital bölgenizde sivilce veya et beni tarzı birşey farkettiğinizde mutlaka doktora gözükün. Kendi yöntemlerinizle kesinlikle birşey yapmayın sonuçları sizi üzebilir. Bu konunun uzmanı Ahmet Bey direk ona başvurmanızı tavsiye ediyorum. Ellerine sağlık kıymetli hocam, çok teşekkür ediyorum herşey için.

Cengiz Tepe

21 Haziran 2022

Herşey için özellikle samimi ilgisi için çok minnettarız. Oğlum 2 yaşında yaklaşık 11 aydır çözemediğimiz koltuk altı kızarıklığı vardı. kaşıntı çocuğu çok huysuz yapmıştı ve aşırı kırmızı benekli bir görünüm oluştu, aylarca devlette sıra bulamadım özelde bir hastaneye gittim temas egzaması dendi verilen tedavi işe yaramadı. Ahmet hocaya tavsiye üzerine geldik, uyguladığı tedavi ve verdiği tavsiyeler sonrasında koltuk altı eskisi gibi sağlıklı oldu ayrıca verdiği tavsiyeler daha sağlıklı yaşamamız için bize evde yeni yeme-içme düzeni oluşturdu. Kendisi hastalarını hem fiziksel hem psikolojik olarak da inceleyen maneviyatı yüksek dikkatli bir doktor. Sakarya’da kolaylıkla bulabileceğiniz bir adreste.

Zeliha Deniz

11 Haziran 2022

Merhaba öncelikle dr Ahmet beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım egzama hastalığımdan dolayı başka bir doktorun önerdiği kremi yaklaşık 2 yıl kullandım aslında o kadar kullanmamam gerekiyormuş tabi doktor bunu bana söylemedi bittikçe alıp kullandım egzamama iyi geldi fakat maalesef ki bu krem benim yüzüm de yanma ve batmalara ve ani yüz kızarıklıklarına sebep olmuş bunu bana Ahmet bey söyledi çünkü ben bu şikayetimden dolayı kendisine gittim bana hemen kremi kullanmamamı söyledi başka ilaçlar ve beslenme konusunda tavsiyeler verdi bu sayede bu şikayetimden kurtuldum çok şükür. kendisinden Allah razı olsun herkese tavsiyemdir dalında mükemmel bir doktor tekrar teşekkürler

Neslihan Özoğlu

12 Nisan 2022

Merhabalar Yaklaşık 2 yıl önce yüzümde çıkan lekeden nasıl kurtulurum diye düşünürken ilk aklıma gelen isim Dr.Ahmet Acar dı. Annem seneler önce kardeşimi kendisine tedaviye götürmüş ve memnun kalmıştı. Ben de Ahmet bey 'e gitmeye karar verdim ,böylelikle başladığım tedavimi başarıya ulaştıran, değerli bilgileriyle beni aydınlatan,her zaman güleryüzlü  doktoruma ve ekibine çok teşekkür ediyorum

Çiğdem Özen

veya

380
Dr. Ahmet Acar - Logo
Dr. Ahmet Acar - Deri hastalıklarının tedavisi dermatoloji uzmanının işidir.