Dr. Ahmet Acar - ziyaretci

YORUMLAR

Bizi Tercih Edenlerin Görüşleri

5,0
111 Yorum
5
4
3
2
1
26 Ekim 2023

Güler yüzüyle,ilgisi ve alakasıylaa hastalarına elinden geleeni yapan kocaa yürekli bir doktorr.Her zaman bıkmadannn sorularımı cevaplandırdıııı.Daaha önce başka doktorun yanlış teşhis ve tedavisiyle mahfolan cildimi doğru teşhis ve tedaviyle kıısaa sürede sıkıntımı giderdi.Sürekli süreci takip etti.Her şey için teşekkür ederiim.Sayesi de sağlığımaa kavuştuum.Emeğinizee sağlık.

Gülsüm Bodur

11 Ağustos 2023

Gözümün üzerinde arpacık şeklinde şişme oluştu. Arpacık sardığımız İçin onunla ilgili tedaviler yaptık. ( bitki çayları pansumanları, sarımsak sürme vs) bu tür işlemler tabiki başarısızlıkla sonuçlandı. Geçmedi. Tavsiye üzerine Dr. Ahmet beye gittim. Göz kapağımda ki bezeyi yakarak tedavi etti ve kontrollerle bu süreci bitirdik. Hocamın bilgisine ve ellerine sağlık. Teşekkürler

Sevilay Diktaş

8 Ağustos 2023

Tedaviye başlamadan önce yuzum cok sivirceliydi ve cok yağlıydı Ahmet hocam bana sabırlı olursan birlikte tedaviye başlayalım dedi cunku bu sivilcelerim bir anda geçmezdi ben de ona güvendim ve basladik tedaviye suan tedavini yarisindan fazlasını bitirdim ve Allaha cok şükür çoğu sevircemden kurtuldum tedavim bitmedi ama ben Ahmet hocadan cok memnun kaldım bana bu tedavide sabırlı olmayı öğretti nasil beslenmem gerektiğini öğretti guzel bir şekilde tedavim devam ediyor

Adem Özcan

25 Temmuz 2023

Çok uzun yıllardır çözüme ulaştıramadığım gözümün altındaki damar kızarıklığı problemi ve burnumun ucundaki beni, bu klinik ve Ahmet hocam sayesinde çözüme ulaştırdık. Artık tedavisinin olmadığını düşündüğüm, her yerde tedavisini aradığım problemim nihayet bitti. Tedavinin üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen kontrollerin sonucunda sürecin ilerisinde bir gelişme sağladık. Herkese tavsiye ederim hocamın ellerine sağlık.

Talha Bayram

19 Haziran 2023

Yaklaşık bir buçuk yıldır geceleri uyutmayan gün içerisinde huzur vermeyen kaşıntım vardı. Dört tane doktora gittim hepsi yüzeysel muayene yapıp ürtikerdir kroniktir strese bağlıdır dediler. Bir dost vesilesiyle Ahmet hocaya denk geldik. Titiz ve ilk muayene ardından aşırı uyuz vakası olduğunu tespit edip ilaçlandırma yaptı. Üç dört aydır sağlıklı uyumadığımı fark ettim muayene olduğum günün akşamı. Kızıraklıklar yaralar ilk günden itibaren iyileşme sürecine girdi. Şuan ikinci haftamdayım elhamdülillah hiçbir sıkıntım kalmadı. Ben Ahmet Hoca'dan razıyım Allah'ta razı olsun. Şiddetle tavsiye ederim. Saygılar ...

Muhammet B********

21 Nisan 2023

Bir mucize gerekiyordu ve oldu... 15 yaşında başlayan egzamam için senelerce gitmedigim doktor hastane kalmadı hatta o kadar ilaç kullandım ki SGK dan özel mektupla cagrildim ve bu ilaçları kullaniyormusunuz yoksa satismi yapıyorsunuz diye soruldu ama hastalığımi görünce özür dilendi velhasıl seneler sonra Ahmet hocamla tanıştık muayene oldum ve hayatımda ki yanlışlar dogrular eksikler en ufak ayrıntısına kadar herşeyi sordu sadece üç kez gittim ve tedavi sonrası senelerce çektiğim bu egzama bitti.İnsanin hayatinda karşısına çıkan sanslar vardır Ahmet hocamda o sanslardan biriydi kesinlikle tavsiye edeceğim ve kesin sonuç alacağınız bir doktor.iyiki varsınız hocam herşey için çok teşekkür ederim.

Betül Aker

2 Mart 2023

Bir yıl önce dilimde ufak bir yara çıkmıştı.baska doktorlara gittiğimizde bunun kanser türevi bir şey olabileceğini dilimin ucundan bu parçanın kesilip alınması gerektigini söylediler.sonra aynı oluşum dudağımin üstünde çıktı.yakinlarimin tavsiyesine uyarak doktor Ahmet Bey'in muayenehanesine gittim.kendisi benimle çok ilgilendi.butun muayenelerimi yaptıktan sonra, bu oluşumun kanser gibi görüntü verdiğini ama kesinlikle kanser olmadığını soyledi.lazerle bir tedavi uyguladı ve iyileştim.allaha şükür bütun şikayetlerim geçti.cok değerli bir doktor kendisine çok teşekkür ederim.

Selma Erkmen

1 Şubat 2023

Dr. Ahmet Acar’ın ciltte iz bırakmayan tedavisi ve tüm süreçte yaptığı titiz takip sayesinde sağlığıma kavuştum cilt konusundaki rahatsızlıklar genelde tekrarlayan ve belli bir müddet tedavi sürecinin kontrol edilmesi gereken hastalıklar bu nednle hastenelerde bu takip süreci pek verimli ve sonuçlanabilir olmuyor. Teşhis ve doğru hastalığa doğru tedaviyi uygulaması konusunda güvenerek kendisine tedavi oldum.

F D

12 Kasım 2022

Yaklaşık iki sene öncesine kadar artik yüzümdeki sivilcelerden aynaya bakamadığım ve gittiğim hiç bir doktorun herhangi bir yararı olmadığı dönemde tanıdım Ahmet hocayı.Oldukça kısa bir süre içerisinde bütüncül tedavisi sayesinde o pis görüntümden kurtuldum.Alanında uzman bu kadar içten ve samimi , hastalığınızdan ziyade önce sizi önemseyen böylesine değerli bir doktora denk geldiğim için çok şanslı hissediyorum. Yüzümün şu andaki hali herkesi şaşırtıyor çünkü ipek gibi bir cilde sahibim artık.Umarım bu konuda sıkıntısı olan herkes çok fazla doktora gitmeden önce Ahmet hocayla tanışır ve çaresini bulur.

Eren Soylu

7 Kasım 2022

Merhaba. Genital bölgemde sivilce benzeri oluşumlar için Ahmet BEY’e müracaat ettim. Doktor Bey şüpheye yer bırakmayacak şekilde molluscum teşhisi koydu ve lezyonlara müdahale etti. Hastalığın daha fazla yayılmaması için hastalıkla ile ilgili beni detaylı şekilde bilgilendirdi. Bu tarz virüs kökenli sorunlarda takip ve lezyonlar çıktıkça müdahale edilmesi çok önemli. Tedavi boyunca görüşme sıklıklarını ayarlayarak hastalığın yok olduğundan emin olana kadar hastalığımı takip etti. Size güven veren son derece uzman bir hekim. Kesinlikle tavsiye eder doktoruma teşekkür ederim.

Faruk Seğmen

31 Ekim 2022

Birçok doktora gidip farklı farklı kremler kullanmama rağmen yüzümde geçmek bilmeyen akneler mevcuttu. Ne kullanırsam kullanayım hiç geçmeyeceğini düşünüyordum. 8 ay önce bir tanıdığımın tavsiyesiyle Ahmet Bey’e geldim. Verdiği ilaçlar ve uyguladığı tedaviler sayesinde beklenenden çok daha kısa sürede aknelerim iyileşme gösterdi. Şimdi cildim çok daha pürüzsüz ve parlak. Bu kadar kısa sürede böyle bir iyileşme göstereceğini asla beklemiyordum. Kendisine burdan da teşekkür etmek istedim. Kesinlikle herkese önerdiğim bir doktor kendisi.

Aybike Çolak

17 Ağustos 2022

İMKANSIZ DİYORDUM ANCAK İYİLEŞTİM... 2006 yılından beri giderek artan cilt hastalıklarım ile mücadele ettim. Liken planus, pitriasis, prurugo nodülarus, egzema gibi bir çok hastalığım vardı ve bu teşhisler ile birlikte ciddi anlamda gitmediğim doktor ve uygulamadığım tedavi yöntemi kalmamıştı. Başta kortizon tedavisi olmak üzere, ışın tedavisi, baskılayıcı ilaçlar, merhemler ile yıllarım geçti. Pataloji, doktor ve tedavi sürecine yıllar boyu yüklü miktarda para harcadım. Üstelik, hep başa döndüm ve hep aynı döngüyü defalarca yaşadım. Bacaklarım, kollarım, ayak altlarım, ellerim çok sayıda lezyon ile doluydu. Kaşıntılı lezyonlara, kaşıdıkça artan sulanan yaralarıma çare bulamıyordum. Fiziksel rahatsızlıklarımın yanında artık psikolojim de ciddi anlamda bozulmuştu. Ancak çok şükür bir gün Ahmet hocam ile tanıştım. Hayatım, hastalık sürecim, yaşam kalitem, hastalıklara, hastalık sebeplerine, sağlığıma ve vücuduma bakış açım tamamen değişti. Diğer doktorların yaptığı gibi sadece lezyonlara yönelik değil, vücudumun tamamına, psikolojime, yaşam tarzıma müdahale ederek ve tavsiyelerde bulunarak iyileşmemi sağladı. Beslenme şeklim, uyku düzenim, organlarımın sağlığı ve vücudun arınmasının hastalıklar için ne kadar önemli olduğu anlamamı sağladı. Ahmet hocamdan Allah razı olsun. İyileşmeme vesile oldu. Ankara'dan her gittiğimde çok ilgilendi. Bu tedavi sürecinde kendisinden çok şey öğrendim. Bilimi bu kadar doğru kullanan, insan vücuduna bu kadar bütüncül bakan, hastasını her yönüyle ele alan başka bir doktora rastlamadım bu güne kadar.

Emel Aydın

veya

380
Dr. Ahmet Acar - Logo
Dr. Ahmet Acar - Deri hastalıklarının tedavisi dermatoloji uzmanının işidir.