Dr. Ahmet Acar - ziyaretci

YORUMLAR

Bizi Tercih Edenlerin Görüşleri

5,0
89 Yorum
5
4
3
2
1
14 Şubat 2022

Merhabalar , Akne sorunu uzun zamandan beri canımı sıkan bir konuydu. Artık tedaviye başlayıp özgüvenimi azaltan bu sorunu çözmem gerektiğini biliyordum. Tedaviye başlamaya karar verdiğimde yaptığım araştırmalar sonucunda Dr. Ahmet Acar’ın muayenehanesine gitmeye karar verdim. Önce bu tedavi sürecinin uzun olacağını ve sabırlı olmam gerektiğini konuştuk sonrasındaysa tedavi sürecini başlattık. Tedavimi hiç aksatmadan düzenli aralıklarla tedaviye gittim ve ilaçlarımı kullandım.10 ay önceki cildimle şuanki cildim arasındaki fark inanılmaz.Yumuşacık ve pürüzsüz bir cilde sahip olmamı sağlayan Dr. Ahmet Acar’a emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Hazan Pala

29 Ocak 2022

Dr. Ahmet Acar'a ne kadar teşekkür etsem az yüzümün ve özgüvenimin düzelmesini sağladığı için, 8 yıl önce yüzümde sivilcelenme başladı bunun için sakarya'da cok sayıda doktora gittim olumlu sonuç alamadım ve geçmeyecek duygusuna kapıldım ve sivilcelerim stresten daha cok arttı, maske takmak zorunda olmadıgım yerlerde bile maske takar yüzümü kimsenin görmesini istemezdim şimdide maske takmak istmeiyorum sayesinde hem daha sağlıklı yüze hemde daha güzel bir görüntüye kavuştum.

Beyzanur Yılmaz

14 Ocak 2022

Uygulamış olduğum tüm tedavilere, gitmiş olduğum doktorlara rağmen yüzümde bitmek bilmeyen ve 6 yıldır süre gelen çok ağır sivilce problemi yaşıyordum. 1 yıl kadar önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Doktor Ahmet beye muayeneye geldim. Söylemiş ve uygulamış olduğu tedaviler sonucu benim asla iyileşmeyecek dediğim sivilcelerimden eser kalmadı. Her aynaya baktığımda yüzümün iyileştiğine şahit oldum. Yalnızca ben değil çevremdeki insanlar güzelleştiğimi ve cildimin pürüzsüz olduğunu her seferinde dile getirdiler. Ahmet bey hem cilt hem de beden sağlığımı iyileştirdi. Kendisi her anlamda bilgilendirici ve çok ilgili bir doktor. Ülkemizin böyle doktorlara çok ihtiyacı var. Kendisine bu yorum vasıtası ile tekrar teşekkürlerimi iletmek isterim. Cilt ve dermatoloji konusunda Sakarya'da tek.

Nisa Nur Çelik

27 Aralık 2021

5 yıldır doktor doktor gezip tedavisini bulamadığım ve verilen ilaçlarla sadece geçici çözümler bulabildik.Saç diplerimde olan iltihaplı egzama rahatsızlığıma Ahmet beyin tedavisiyle 3 hafta gibi kısa sürede azaldığını gördüm ve 2 ay gibi bir sürede tamamen geçti . Ben de hastalığım süresinde çok doktor araştırmaları yaptım şükürler olsunki şifamı Ahmet beyde buldum çok teşekkür ediyorum.

Arzu Demirtaş

25 Aralık 2021

Öncelikle doktorumuz Ahmet Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım ve başımızdan geçenleri detaylıca anlatmak istiyorum. 5 yaşında kızımızın vücudunda hafif kırmızı pulpul görünen mantara benzeyen kimi yerde avuç içi büyüklüğünde lekeler oluşmaya başladı. Sakarya'da birçok özel hastanenin cildiye uzmanlarına hatta kıdemli olarak cildiye profesörlerine randevu aldık. Kimi ya bir merhem verdi gönderdi kimi de "mantar bu" dedi ve buna göre ilaçlar verdi. Yaklaşık 6-7 aydır sürekli özel hastenelere profesörlere gitmemize rağmen hiçbir çözüm bulunmadı. Kırmızı lekeler sönmedi bile. Bu nedenle Sakarya'da özel hastahane grubunda hiçbir cildiye doktorunu önermiyorum. Paranıza yazık gerçekten. Bir de boşa vücuda aldığınız ilaçların da yan etkisi size hediye kalıyor. Doktor arayışına girdik. İnternetten Ahmet Bey'in muayenehanesini keşfettik. Kendisini abartısız mükemmel bir insan, bilgisini konuşturduğunu görürsünüz ve objektif bir insan. İlk muayenede teşhisi koydu. Koruyucu hekimliği ön plana çıkaran, sorunu sadece iyileştirmekle kalmayıp, bir daha ortaya çıkmaması için de uğraşan bir hekim. Bize ilk muayenede söylediği şuydu. "Dediklerimi uygularsanız tedaviye devam edelim."'yoksa ücret dahi önemli değil." Biz hem ilaçlarımızı kullandık hem de doktorumuzun tavsiyesi ile katkı maddeli, pakete giren birçok aburcubura son verdik. Kızımızla birlikte bizim de yaşama stilimiz değişti. Sağlıklı beslenmeye önem vermeye başladık. Aylardır hiçbir hekimin çare bulamadığı kızımın vücudundaki kırmızı lokal lekeler de 10 gün içinde tamamen kayboldu. Ahmet hocama çok teşekkür ederim. Bu vesile ile değerli bir hekim ile de tanışmış olduk. Allah razı olsun.

Uğur Can

20 Kasım 2021

18 yıl önce yüzümde koyu bir leke olarak kendini gösteren ilerleyen zamanlarda çoğalarak artan siğillerimin tedavisi için yaptığım sayısız görüşmelerde tedavim hakkında hiçbir olumlu dönüt alamadım. Siğil tedavisinin hem çok uzun hem çok pahalı olduğu hem de hastalığın tekrar nüksedebileceği ihtimali çokça vurgulanıyordu. Bu durum benim hastalığımın tedavisinin olabileceği yönündeki inancımı zedeliyordu. Fakat yüzümdeki siğillerin sayısı gün geçtikçe artmış hatta siğiller birleşmeye başlamıştı. Bu durum beni psikolojik olarak zor durumda bırakıyordu. Çünkü görüntü ve ağrı hassasiyetinden yüzüme elimi dahi süremez hale gelmiştim. Sevdiğim bir arkadaşım yıllarca yaşadığı rahatsızlığına şifa bulduğunu anlatırken Ahmet hocamdan bahsetti. Hemen Ahmet hocamı aradım ve tanıştık. Uyguladığı tedavi yöntemleriyle hastalığıma şifa bulmama vesile oldu. Tedavi sürecimin devam ediyor olmasına rağmen yüzümün artık siğilsiz olması beni çok mutlu ediyor. Ahmet hocam iyiki varsınız. Sizi çok seviyorum. Allah sizden razı olsun.

Yasemin D.

2 Kasım 2021

1 yıl önce yüzümde küçük bir bölgede başlayan vitiligo rahatsızlığı ile ilgili 2 doktora gidip her iki doktorunda bu hastalığın çözümünün neredeyse imkansiz olduğuna beni inandirmasi sonucu oluşan moral bozukluğu ile yüzümdeki vitiligolar artmaya başlamısti.Ahmet bey i tesadüf internet arastirmasinda yine burada yazılan yorumlara bakarak ziyaret ettim Önce bu hastalığın geçegine kendisi inanıyordu sonra da beni inandırdı.bir çok tedavisinde başarı görmüş hasta hikayelerini anlatti Uyguladığı hem cilt tedavisi hem de günlük sağlıklı yaşam önerileri ile sadece 3 ay içerisinde yüzümdeki ceviz büyüklüğündeki vitiligoyu geçirmeyi başardı... Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

Mehtap Demir

5 Eylül 2021

Bundan tam 15 sene önce Behçet hastalığına yakalandım. Sakarya da dahil Türkiye'nin birçok ilindeki hem özel hem devlet olmak üzere gitmediğim hastane görünmediğim doktor kalmadı diyebilirim. En sonunda Dr. Ahmet Beyle tanıştım. Yüzümde cok sayıda akne ve sivilceden daha kötü vaziyette bulunan yaralar bulunmaktaydı. Bircok doktor anlam veremedi bazı doktorlar ise yanlış tedavi uyguladı. Dr. Ahmet Beyle 6 sene önce tanıştım ve hastalığım tam anlamıyla zirve yapmışken yardımıma yetişti diyebilirim. Çok faydasını gördüm ve hala daha kendisine kontrol amaçlı gitmekteyim. Herkese tavsiye ediyorum. Tavsiye ettiğim tüm arkadaslarım memnun kaldı. Pişman olmayacagınıza eminim.

Hatice D.

31 Temmuz 2021

Yaklaşık 7 aylık tedavimin sonunda 6 senedir sürmekte olan akne ve leke problemimde doktor beyin kapsamlı tedavisi ve ilgisi sayesinde büyük bir yol katettim. Kendisinin bütüncül tedaviyi esas alması sayesinde hayat kalitemde de kaydadeğer bir artış oldu. İlk kez derdimi kendi derdi gibi benimseyen bir doktor ile karşılaştım. Sayesinde özgüvenim arttı, yüzümde gençlik ışıltısı var, grçmeyeceğini düşündüğüm lekelerim soldu gitti. Kendisine tüm emekleri için teşekkür ederim.

Ayşenur Aktaş

13 Temmuz 2021

17 yıl önce alt dudağımda fındık büyüklüğünde bir kitle oluştu.Ahmet hocanın muayenehanesine gittim.Bir tür deri kanseri olduğumu söyledi.Seçenek olarak istersem plastik cerrahi işlem ile tedavi edilebileceğini söyledi.Eğer ameliyattan çekinen biriysen zorlu ve zaman gerektiren bir süreç olsada kriyoterapi ilede tedavi edilebileceğini belirtti.Bende hocama inanıp güvendim.Düzenli takiplerimi yaptırdım.8 aylık bir tedavi sürecinin sonunda tümöre ait iz bile kalmadan çok şükür şifayı buldum.Ahmet hocama çok teşekkür ederim.

Hamza Karabıyık

25 Haziran 2021

Ben ahmet beye gelmeden önce 12 sene gitmediğim dr kalmadı bir çare bulamadılar Sedef rahatsızlığıma ama ahmet beye geldim önce kan grubuma göre beslenmemi sonra ilaçlardan çok kişinin özverisine dayandığı bir hastalık olduğunu anlattı ve 1 ayda 10 kg verdim ve Sedef e dair vücudumda %80 düzülme meydana geldi çok memnunum herkese tavsiye ediyorum zor bir süreci kolaya çevirdi..

Ali Sel

4 Haziran 2021

Yıllar önce ellerimde 12 tane siğil çıkmıştı kalem dahi tutamıyordum tedavi için doktor beye gelmiştik,çok şükür tedavimi oldum kurtuldum bir dahada çıkmadı,geçen aylarda geniral siğil tedavisine geldim tedavimi oldum düzenli kontrolden geçtim ve şükür bundandan kurtuldum, buradan tekrar doktor beye tekrar teşekkür ederim içim rahat bir şekilde hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum .

Ahmet A.

veya

380
Dr. Ahmet Acar - Logo
Dr. Ahmet Acar - Deri hastalıklarının tedavisi dermatoloji uzmanının işidir.