Dr. Ahmet Acar - ziyaretci

YORUMLAR

Bizi Tercih Edenlerin Görüşleri

5,0
105 Yorum
5
4
3
2
1
12 Nisan 2022

Merhabalar Yaklaşık 2 yıl önce yüzümde çıkan lekeden nasıl kurtulurum diye düşünürken ilk aklıma gelen isim Dr.Ahmet Acar dı. Annem seneler önce kardeşimi kendisine tedaviye götürmüş ve memnun kalmıştı. Ben de Ahmet bey 'e gitmeye karar verdim ,böylelikle başladığım tedavimi başarıya ulaştıran, değerli bilgileriyle beni aydınlatan,her zaman güleryüzlü  doktoruma ve ekibine çok teşekkür ediyorum

Çiğdem Özen

12 Nisan 2022

Öncelikle saygıdeğer Ahmet hocama teşekkürlerimi ileterek cümlelerime başlamak istiyorum. 24 yaşındayım ve yaklaşık 10 sene öncesine, ergenliğime dayanan sivilcelerim için bende Ahmet hocamın kapısını çaldım. İlgisi, nezaketi, takibi sayesinde sonsuz güven veren bir tedavi sürecine başladık. Kendileri, tedavi sürecinde birlikte hareket etmeyi, karşılıklı sabır göstermeyi çok önemseyen bir çalışma şekline sahip. 6 aydır devam eden ve hala devam etmekte olduğum tedavi sürecimden çok memnunum. Daha önceden kapatıcı ihtiyacı duyduğum, ama kozmetik kullandıkça daha da bozulan cildim şu an hiçbir şeye ihtiyaç duymamamı sağlıyor. Benim jenerasyonumdaki kadınlar için inanın bu çok önemli bir şeydir. Etrafımdan aldığım güzel yorumlar sayesinde özgüvenim artıyor. İyiki seneler önce annemin tedavisinde yollarımız kesişmiş. Ailem ve benim için çok kıymetli olan Ahmet hocama emekleri için sonsuz teşekkür ediyorum.

AYŞE ÖZKAN

28 Mart 2022

Yaklaşık 15 gün önce kasık mantarı şikayeti için yaptığım araştırma sonucu bir kaç tavsiye üzerine kliniğe gittim güleryüz ve samimi ortam,muayne sonrası ilaç ve krem tedavisi ile şuan herhangi bir şikayetim kalmadı,cilt hastalıkları için Sakarya’da gidebileceğiniz gittiğinizde kesinlikle pişman olmayacağınız bir hekim her konuda herkese şiddetle tavsiye ediyorum kendisini gerçek bir hekim.

Furkan Yılmaz

17 Mart 2022

6 aydır uyuz hastalığına yakalanmıştım sakarya da özel ve devlet hastanelerinde doktora göründüm ama bir türlü sonuç alamamıştım daha sonra hastalığımı internete yazınca Ahmet bey in sayfasını gördüm ve buradaki yorumları okudum daha sonra kendisini tedaviye başladım ve tedavim devam etmektedir ve gerçekten çok olumlu sonuçlar alıyorum tavsiye ederim gerçekten doktoruma çok teşekkür ediyorum

Tuğrul Çelik

11 Mart 2022

Öncelikle doktorumuz Ahmet beye sonsuz teşekkür ederim o Güler yüzlü karşılaması başta olmak üzere hastalarıyla o kadar ilgiliki benim senelerdir problemim olan genital siğil okadar isminin önünde ünvan olan doktorlara gitmeme rağmen çözüm bulamadım kaybolup hemen çıkıyorlardı bende her doktordan sonra çoğalıyordu artık psikolojim bozulmuştu taki daha önce Ahmet beyin hastası olan bir dostum tavsiye etti ve aynı gün durumumu söyledim hemen gel dedi ve ilk tedavi başladığı andan itibaren tekrarlama çok az oldu ve şuan 40 gündür tekrarlama yok okadar mutluyumki psikolojim bile daha iyi hocam iyim varsınız

Hakan Başkara

14 Şubat 2022

Merhabalar , Akne sorunu uzun zamandan beri canımı sıkan bir konuydu. Artık tedaviye başlayıp özgüvenimi azaltan bu sorunu çözmem gerektiğini biliyordum. Tedaviye başlamaya karar verdiğimde yaptığım araştırmalar sonucunda Dr. Ahmet Acar’ın muayenehanesine gitmeye karar verdim. Önce bu tedavi sürecinin uzun olacağını ve sabırlı olmam gerektiğini konuştuk sonrasındaysa tedavi sürecini başlattık. Tedavimi hiç aksatmadan düzenli aralıklarla tedaviye gittim ve ilaçlarımı kullandım.10 ay önceki cildimle şuanki cildim arasındaki fark inanılmaz.Yumuşacık ve pürüzsüz bir cilde sahip olmamı sağlayan Dr. Ahmet Acar’a emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Hazan Pala

29 Ocak 2022

Dr. Ahmet Acar'a ne kadar teşekkür etsem az yüzümün ve özgüvenimin düzelmesini sağladığı için, 8 yıl önce yüzümde sivilcelenme başladı bunun için sakarya'da cok sayıda doktora gittim olumlu sonuç alamadım ve geçmeyecek duygusuna kapıldım ve sivilcelerim stresten daha cok arttı, maske takmak zorunda olmadıgım yerlerde bile maske takar yüzümü kimsenin görmesini istemezdim şimdide maske takmak istmeiyorum sayesinde hem daha sağlıklı yüze hemde daha güzel bir görüntüye kavuştum.

Beyzanur Yılmaz

14 Ocak 2022

Uygulamış olduğum tüm tedavilere, gitmiş olduğum doktorlara rağmen yüzümde bitmek bilmeyen ve 6 yıldır süre gelen çok ağır sivilce problemi yaşıyordum. 1 yıl kadar önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Doktor Ahmet beye muayeneye geldim. Söylemiş ve uygulamış olduğu tedaviler sonucu benim asla iyileşmeyecek dediğim sivilcelerimden eser kalmadı. Her aynaya baktığımda yüzümün iyileştiğine şahit oldum. Yalnızca ben değil çevremdeki insanlar güzelleştiğimi ve cildimin pürüzsüz olduğunu her seferinde dile getirdiler. Ahmet bey hem cilt hem de beden sağlığımı iyileştirdi. Kendisi her anlamda bilgilendirici ve çok ilgili bir doktor. Ülkemizin böyle doktorlara çok ihtiyacı var. Kendisine bu yorum vasıtası ile tekrar teşekkürlerimi iletmek isterim. Cilt ve dermatoloji konusunda Sakarya'da tek.

Nisa Nur Çelik

27 Aralık 2021

5 yıldır doktor doktor gezip tedavisini bulamadığım ve verilen ilaçlarla sadece geçici çözümler bulabildik.Saç diplerimde olan iltihaplı egzama rahatsızlığıma Ahmet beyin tedavisiyle 3 hafta gibi kısa sürede azaldığını gördüm ve 2 ay gibi bir sürede tamamen geçti . Ben de hastalığım süresinde çok doktor araştırmaları yaptım şükürler olsunki şifamı Ahmet beyde buldum çok teşekkür ediyorum.

Arzu Demirtaş

25 Aralık 2021

Öncelikle doktorumuz Ahmet Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım ve başımızdan geçenleri detaylıca anlatmak istiyorum. 5 yaşında kızımızın vücudunda hafif kırmızı pulpul görünen mantara benzeyen kimi yerde avuç içi büyüklüğünde lekeler oluşmaya başladı. Sakarya'da birçok özel hastanenin cildiye uzmanlarına hatta kıdemli olarak cildiye profesörlerine randevu aldık. Kimi ya bir merhem verdi gönderdi kimi de "mantar bu" dedi ve buna göre ilaçlar verdi. Yaklaşık 6-7 aydır sürekli özel hastenelere profesörlere gitmemize rağmen hiçbir çözüm bulunmadı. Kırmızı lekeler sönmedi bile. Bu nedenle Sakarya'da özel hastahane grubunda hiçbir cildiye doktorunu önermiyorum. Paranıza yazık gerçekten. Bir de boşa vücuda aldığınız ilaçların da yan etkisi size hediye kalıyor. Doktor arayışına girdik. İnternetten Ahmet Bey'in muayenehanesini keşfettik. Kendisini abartısız mükemmel bir insan, bilgisini konuşturduğunu görürsünüz ve objektif bir insan. İlk muayenede teşhisi koydu. Koruyucu hekimliği ön plana çıkaran, sorunu sadece iyileştirmekle kalmayıp, bir daha ortaya çıkmaması için de uğraşan bir hekim. Bize ilk muayenede söylediği şuydu. "Dediklerimi uygularsanız tedaviye devam edelim."'yoksa ücret dahi önemli değil." Biz hem ilaçlarımızı kullandık hem de doktorumuzun tavsiyesi ile katkı maddeli, pakete giren birçok aburcubura son verdik. Kızımızla birlikte bizim de yaşama stilimiz değişti. Sağlıklı beslenmeye önem vermeye başladık. Aylardır hiçbir hekimin çare bulamadığı kızımın vücudundaki kırmızı lokal lekeler de 10 gün içinde tamamen kayboldu. Ahmet hocama çok teşekkür ederim. Bu vesile ile değerli bir hekim ile de tanışmış olduk. Allah razı olsun.

Uğur Can

20 Kasım 2021

18 yıl önce yüzümde koyu bir leke olarak kendini gösteren ilerleyen zamanlarda çoğalarak artan siğillerimin tedavisi için yaptığım sayısız görüşmelerde tedavim hakkında hiçbir olumlu dönüt alamadım. Siğil tedavisinin hem çok uzun hem çok pahalı olduğu hem de hastalığın tekrar nüksedebileceği ihtimali çokça vurgulanıyordu. Bu durum benim hastalığımın tedavisinin olabileceği yönündeki inancımı zedeliyordu. Fakat yüzümdeki siğillerin sayısı gün geçtikçe artmış hatta siğiller birleşmeye başlamıştı. Bu durum beni psikolojik olarak zor durumda bırakıyordu. Çünkü görüntü ve ağrı hassasiyetinden yüzüme elimi dahi süremez hale gelmiştim. Sevdiğim bir arkadaşım yıllarca yaşadığı rahatsızlığına şifa bulduğunu anlatırken Ahmet hocamdan bahsetti. Hemen Ahmet hocamı aradım ve tanıştık. Uyguladığı tedavi yöntemleriyle hastalığıma şifa bulmama vesile oldu. Tedavi sürecimin devam ediyor olmasına rağmen yüzümün artık siğilsiz olması beni çok mutlu ediyor. Ahmet hocam iyiki varsınız. Sizi çok seviyorum. Allah sizden razı olsun.

Yasemin D.

2 Kasım 2021

1 yıl önce yüzümde küçük bir bölgede başlayan vitiligo rahatsızlığı ile ilgili 2 doktora gidip her iki doktorunda bu hastalığın çözümünün neredeyse imkansiz olduğuna beni inandirmasi sonucu oluşan moral bozukluğu ile yüzümdeki vitiligolar artmaya başlamısti.Ahmet bey i tesadüf internet arastirmasinda yine burada yazılan yorumlara bakarak ziyaret ettim Önce bu hastalığın geçegine kendisi inanıyordu sonra da beni inandırdı.bir çok tedavisinde başarı görmüş hasta hikayelerini anlatti Uyguladığı hem cilt tedavisi hem de günlük sağlıklı yaşam önerileri ile sadece 3 ay içerisinde yüzümdeki ceviz büyüklüğündeki vitiligoyu geçirmeyi başardı... Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

Mehtap Demir

veya

380
Dr. Ahmet Acar - Logo
Dr. Ahmet Acar - Deri hastalıklarının tedavisi dermatoloji uzmanının işidir.