Dr. Ahmet Acar - ziyaretci

YORUMLAR

Bizi Tercih Edenlerin Görüşleri

5,0
110 Yorum
5
4
3
2
1
15 Ağustos 2022

Ağızda candida şikayetiyle Dr. Ahmet Bey'in kapısını çaldım. Verdiği ilaçlar ve tavsiye ettiği yan ürünler sayesinde 10 gün gibi kısa bir sürede tedavim gerçekleşti. Ağzımda candida'dan eser kalmadı. Güler yüzü ve verdiği enerji ile süreci daha rahat bir psikoloji ile atlatmamı sağladı. Ben kendisinden kesinlikle memnun kaldım. Alanında uzman ve yıllarını bu işe vermiş hocamızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Alperen Salih

2 Ağustos 2022

Yüzümdeki beni, estetik açıdan beğenmediğimden dolayı aldırmak için birçok cildiye doktoruna danıştım.Benin kesilerek alınacağını ve iz kalabileceğini söylediler.Bu yüzden ben aldırma konusunda endişelerim vardı. En son Ahmet hocama gittim ve bütün endişelerim sona erdi.Yüzümde ki beni kesmeden alabileceğini ve iz kalma problemi yaşamayacağımı söyledi ve dediği gibide oldu.En önemlisi işlem çok kısa ve ağrısız geçti. Şuan çok memnunum.İlgisi ve samimiyeti içinde kendisine çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

Zeynep Şahin

16 Temmuz 2022

Bundan tam 1 yıl önceydi. Genital bölgemde 1 tane et beni tarzında birşey farkettim. Başta umursamadım ama bu sayı 2 ye çıkınca doktora gitmeye karar verdim. Daha önce böyle birşey hiç duymamıştım ancak bunların genital siğil olduğunu öğrendim. Gittiğim doktorlar onları temizlemek adına bir dizi ilaç ve farklı birkaç tedavi önerisinde bulundular. İçime sinmeyen bişeyler vardı ve araştırma yapmaya devam ettim, yaptığım araştırmalarda bu tedavilerde hem iz olarak kaldığını hemde tam olarak iyileşmeyip tekrarladığını öğrendim. Psikolojim harap olmuştu ne yapmam gerekiyor diye düşündüğüm zamanların birinde yine bi umutla yaptığım arayışlar neticesinde Doktor Ahmet Bey çıktı karşıma. İlk gittiğim günden beri güler yüzlü ve samimi davranışları, bilgisi tecrübesi ve bunu mükemmel bi şekilde uygulayışı sayesinde hem tedavide yakılma izi dahi olmadı hem de psikolojik açıdan beni yeniden doğmuşçasına rahatlattı. Yaklaşık 10 ay gibi bir süre geçti ve şu an tamamen iyileşmiş durumdayım. Umarım yaşamazsınız ama eğer böyle birşeyle karşılaşırsanız gönül rahatlığı ile Ahmet Bey e kendinizi teslim edebilirsiniz. Güleryüzü, samimiyeti ve insanı rahatlatan konuşmasıyla emin olun oradan çok mutlu ayrılacaksınız. Hpv yi hafife almayın genital bölgenizde sivilce veya et beni tarzı birşey farkettiğinizde mutlaka doktora gözükün. Kendi yöntemlerinizle kesinlikle birşey yapmayın sonuçları sizi üzebilir. Bu konunun uzmanı Ahmet Bey direk ona başvurmanızı tavsiye ediyorum. Ellerine sağlık kıymetli hocam, çok teşekkür ediyorum herşey için.

Cengiz Tepe

21 Haziran 2022

Herşey için özellikle samimi ilgisi için çok minnettarız. Oğlum 2 yaşında yaklaşık 11 aydır çözemediğimiz koltuk altı kızarıklığı vardı. kaşıntı çocuğu çok huysuz yapmıştı ve aşırı kırmızı benekli bir görünüm oluştu, aylarca devlette sıra bulamadım özelde bir hastaneye gittim temas egzaması dendi verilen tedavi işe yaramadı. Ahmet hocaya tavsiye üzerine geldik, uyguladığı tedavi ve verdiği tavsiyeler sonrasında koltuk altı eskisi gibi sağlıklı oldu ayrıca verdiği tavsiyeler daha sağlıklı yaşamamız için bize evde yeni yeme-içme düzeni oluşturdu. Kendisi hastalarını hem fiziksel hem psikolojik olarak da inceleyen maneviyatı yüksek dikkatli bir doktor. Sakarya’da kolaylıkla bulabileceğiniz bir adreste.

Zeliha Deniz

11 Haziran 2022

Merhaba öncelikle dr Ahmet beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım egzama hastalığımdan dolayı başka bir doktorun önerdiği kremi yaklaşık 2 yıl kullandım aslında o kadar kullanmamam gerekiyormuş tabi doktor bunu bana söylemedi bittikçe alıp kullandım egzamama iyi geldi fakat maalesef ki bu krem benim yüzüm de yanma ve batmalara ve ani yüz kızarıklıklarına sebep olmuş bunu bana Ahmet bey söyledi çünkü ben bu şikayetimden dolayı kendisine gittim bana hemen kremi kullanmamamı söyledi başka ilaçlar ve beslenme konusunda tavsiyeler verdi bu sayede bu şikayetimden kurtuldum çok şükür. kendisinden Allah razı olsun herkese tavsiyemdir dalında mükemmel bir doktor tekrar teşekkürler

Neslihan Özoğlu

12 Nisan 2022

Merhabalar Yaklaşık 2 yıl önce yüzümde çıkan lekeden nasıl kurtulurum diye düşünürken ilk aklıma gelen isim Dr.Ahmet Acar dı. Annem seneler önce kardeşimi kendisine tedaviye götürmüş ve memnun kalmıştı. Ben de Ahmet bey 'e gitmeye karar verdim ,böylelikle başladığım tedavimi başarıya ulaştıran, değerli bilgileriyle beni aydınlatan,her zaman güleryüzlü  doktoruma ve ekibine çok teşekkür ediyorum

Çiğdem Özen

12 Nisan 2022

Öncelikle saygıdeğer Ahmet hocama teşekkürlerimi ileterek cümlelerime başlamak istiyorum. 24 yaşındayım ve yaklaşık 10 sene öncesine, ergenliğime dayanan sivilcelerim için bende Ahmet hocamın kapısını çaldım. İlgisi, nezaketi, takibi sayesinde sonsuz güven veren bir tedavi sürecine başladık. Kendileri, tedavi sürecinde birlikte hareket etmeyi, karşılıklı sabır göstermeyi çok önemseyen bir çalışma şekline sahip. 6 aydır devam eden ve hala devam etmekte olduğum tedavi sürecimden çok memnunum. Daha önceden kapatıcı ihtiyacı duyduğum, ama kozmetik kullandıkça daha da bozulan cildim şu an hiçbir şeye ihtiyaç duymamamı sağlıyor. Benim jenerasyonumdaki kadınlar için inanın bu çok önemli bir şeydir. Etrafımdan aldığım güzel yorumlar sayesinde özgüvenim artıyor. İyiki seneler önce annemin tedavisinde yollarımız kesişmiş. Ailem ve benim için çok kıymetli olan Ahmet hocama emekleri için sonsuz teşekkür ediyorum.

AYŞE ÖZKAN

28 Mart 2022

Yaklaşık 15 gün önce kasık mantarı şikayeti için yaptığım araştırma sonucu bir kaç tavsiye üzerine kliniğe gittim güleryüz ve samimi ortam,muayne sonrası ilaç ve krem tedavisi ile şuan herhangi bir şikayetim kalmadı,cilt hastalıkları için Sakarya’da gidebileceğiniz gittiğinizde kesinlikle pişman olmayacağınız bir hekim her konuda herkese şiddetle tavsiye ediyorum kendisini gerçek bir hekim.

Furkan Yılmaz

17 Mart 2022

6 aydır uyuz hastalığına yakalanmıştım sakarya da özel ve devlet hastanelerinde doktora göründüm ama bir türlü sonuç alamamıştım daha sonra hastalığımı internete yazınca Ahmet bey in sayfasını gördüm ve buradaki yorumları okudum daha sonra kendisini tedaviye başladım ve tedavim devam etmektedir ve gerçekten çok olumlu sonuçlar alıyorum tavsiye ederim gerçekten doktoruma çok teşekkür ediyorum

Tuğrul Çelik

11 Mart 2022

Öncelikle doktorumuz Ahmet beye sonsuz teşekkür ederim o Güler yüzlü karşılaması başta olmak üzere hastalarıyla o kadar ilgiliki benim senelerdir problemim olan genital siğil okadar isminin önünde ünvan olan doktorlara gitmeme rağmen çözüm bulamadım kaybolup hemen çıkıyorlardı bende her doktordan sonra çoğalıyordu artık psikolojim bozulmuştu taki daha önce Ahmet beyin hastası olan bir dostum tavsiye etti ve aynı gün durumumu söyledim hemen gel dedi ve ilk tedavi başladığı andan itibaren tekrarlama çok az oldu ve şuan 40 gündür tekrarlama yok okadar mutluyumki psikolojim bile daha iyi hocam iyim varsınız

Hakan Başkara

14 Şubat 2022

Merhabalar , Akne sorunu uzun zamandan beri canımı sıkan bir konuydu. Artık tedaviye başlayıp özgüvenimi azaltan bu sorunu çözmem gerektiğini biliyordum. Tedaviye başlamaya karar verdiğimde yaptığım araştırmalar sonucunda Dr. Ahmet Acar’ın muayenehanesine gitmeye karar verdim. Önce bu tedavi sürecinin uzun olacağını ve sabırlı olmam gerektiğini konuştuk sonrasındaysa tedavi sürecini başlattık. Tedavimi hiç aksatmadan düzenli aralıklarla tedaviye gittim ve ilaçlarımı kullandım.10 ay önceki cildimle şuanki cildim arasındaki fark inanılmaz.Yumuşacık ve pürüzsüz bir cilde sahip olmamı sağlayan Dr. Ahmet Acar’a emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Hazan Pala

29 Ocak 2022

Dr. Ahmet Acar'a ne kadar teşekkür etsem az yüzümün ve özgüvenimin düzelmesini sağladığı için, 8 yıl önce yüzümde sivilcelenme başladı bunun için sakarya'da cok sayıda doktora gittim olumlu sonuç alamadım ve geçmeyecek duygusuna kapıldım ve sivilcelerim stresten daha cok arttı, maske takmak zorunda olmadıgım yerlerde bile maske takar yüzümü kimsenin görmesini istemezdim şimdide maske takmak istmeiyorum sayesinde hem daha sağlıklı yüze hemde daha güzel bir görüntüye kavuştum.

Beyzanur Yılmaz

veya

380
Dr. Ahmet Acar - Logo
Dr. Ahmet Acar - Deri hastalıklarının tedavisi dermatoloji uzmanının işidir.