Dr. Ahmet Acar - ziyaretci

YORUMLAR

Bizi Tercih Edenlerin Görüşleri

5,0
93 Yorum
5
4
3
2
1
31 Temmuz 2021

Yaklaşık 7 aylık tedavimin sonunda 6 senedir sürmekte olan akne ve leke problemimde doktor beyin kapsamlı tedavisi ve ilgisi sayesinde büyük bir yol katettim. Kendisinin bütüncül tedaviyi esas alması sayesinde hayat kalitemde de kaydadeğer bir artış oldu. İlk kez derdimi kendi derdi gibi benimseyen bir doktor ile karşılaştım. Sayesinde özgüvenim arttı, yüzümde gençlik ışıltısı var, grçmeyeceğini düşündüğüm lekelerim soldu gitti. Kendisine tüm emekleri için teşekkür ederim.

Ayşenur Aktaş

13 Temmuz 2021

17 yıl önce alt dudağımda fındık büyüklüğünde bir kitle oluştu.Ahmet hocanın muayenehanesine gittim.Bir tür deri kanseri olduğumu söyledi.Seçenek olarak istersem plastik cerrahi işlem ile tedavi edilebileceğini söyledi.Eğer ameliyattan çekinen biriysen zorlu ve zaman gerektiren bir süreç olsada kriyoterapi ilede tedavi edilebileceğini belirtti.Bende hocama inanıp güvendim.Düzenli takiplerimi yaptırdım.8 aylık bir tedavi sürecinin sonunda tümöre ait iz bile kalmadan çok şükür şifayı buldum.Ahmet hocama çok teşekkür ederim.

Hamza Karabıyık

25 Haziran 2021

Ben ahmet beye gelmeden önce 12 sene gitmediğim dr kalmadı bir çare bulamadılar Sedef rahatsızlığıma ama ahmet beye geldim önce kan grubuma göre beslenmemi sonra ilaçlardan çok kişinin özverisine dayandığı bir hastalık olduğunu anlattı ve 1 ayda 10 kg verdim ve Sedef e dair vücudumda %80 düzülme meydana geldi çok memnunum herkese tavsiye ediyorum zor bir süreci kolaya çevirdi..

Ali Sel

4 Haziran 2021

Yıllar önce ellerimde 12 tane siğil çıkmıştı kalem dahi tutamıyordum tedavi için doktor beye gelmiştik,çok şükür tedavimi oldum kurtuldum bir dahada çıkmadı,geçen aylarda geniral siğil tedavisine geldim tedavimi oldum düzenli kontrolden geçtim ve şükür bundandan kurtuldum, buradan tekrar doktor beye tekrar teşekkür ederim içim rahat bir şekilde hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum .

Ahmet A.

20 Mayıs 2021

Ergenliğimden bu yana -yaklaşık 7 senedir- sivilce problemi yaşıyorum. Bundan yaklaşık 4 sene önce sivilcelerimden ömür boyu kurtulma umuduyla sivilce ilacına başladım. Tedavim 6 ay sürdü. Ancak aradan 4 ay geçmeden yüzüm eski haline döndü. Bir sürü doktor, ilaç, krem vs denedim ancak bir sonuç alamadım maalesef. Sonra belki bu sefer geçer, ilaç etkili olur düşüncesiyle bir altı ay daha ilaç kullandım. Ancak ilacı bıraktıktan bir süre sonra tekrar aynı problemleri yaşamaya başladım, tekrar yüzüm eski haline döndü. İlacı iki sene üst üste kullandığım bu süreçte tahmin edersiniz ki hem psikolojik hem de fiziksel olarak çok yıprandım. Aynaya bakmaktan çekinir hale geldim. Sürekli yüzümdeki sivilcelerin geçmesi için uğraştığım halde bir sonuç alamamak beni ve çevremdeki insanları yordu. Beni takıntılı bir insan haline getirdi. Önceden de akne problemim vardı ama uğraştığım, tedavi gördüğüm halde geçmemesi, hatta şiddetini giderek artırması beni sadece sivilcelerini düşünen, bu yüzden sosyalleşmekten çekinen, aman yüzümü görmesinler diyen biri haline getirdi. 24.07.2019’da babamın araştırmasıyla Ahmet Bey'den randevu aldım. İyi ki almışım. Bana problemin neyden kaynaklı olabileceğini, yeme içme düzenimin nasıl olması gerektiğini ve problemimle ilgili bir çok konuda ayrıntılı bilgi verdi. Tedaviye başladım iki ay içerisinde yüzümde neredeyse hiç bir şey kalmadı. 10 ay kadar tedavi oldum. Bu süreçte Bolu’da öğrenci olduğum için Bolu’dan gidip geldim. Yüzüm gerçekten çok iyi duruma geldi. Sonra pandeminin de başlamasıyla ve tedavinin yeterli olduğunu düşündüğüm için tedaviyi yarıda bıraktım. Hata yaptığımı 4 ay sonra yüzüm eski haline döndüğünde anladım. Tedaviye başlayacak olanlara tavsiyem, tedavinizi yarıda bırakmayın. Sonra benim gibi üzülürsünüz:) Tekrar, güvendiğim ve işini gerçekten iyi yaptığını bildiğim Ahmet Bey’e başvurdum. Eylül 2020’de tedaviye baştan başladık. Ve yine 2 ay içerisinde yüzüm eski haline döndü:) Tedaviye devam ediyorum, bugün randevum vardı, sonuçtan Ahmet hocam da ben de çok memnunuz. Herhangi bir cilt probleminde direk başvuracağım, gözüm arkada kalmayarak önerebileceğim tek doktor Ahmet Acar. İşini gerçekten iyi yapan ve güven veren bir doktor. Beni, asla geçmeyeceğini düşündüğüm sivilcelerimden kurtardığınız için teşekkür ederim hocam :)

Büşra Üstün

7 Nisan 2021

Yaklaşık bir buçuk senedir şiddetle artmaya devam eden, birkaç doktora görünmeme rağmen nükseden ve beni geceleri uykularımdan uyandıran kollarımdaki egzamalar için Ahmet Bey'e başvurdum. Tedavisiyle bir haftada sonuç aldım. Artık kaşıntı yok, yara izi yok. Kontrollere devam edeceğiz. Önceki gittiğim hiçbir doktorda minik bir iyileşme bile yaşamamışken Ahmet Bey tedavisi ile büyük bir ilerleme kaydettirdi. Çok teşekkür ediyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum...

Beyza Bak

3 Nisan 2021

uzun süredir çok yoğun dökülen ve hiçbir bakım ürünü, şampuan, doktor tavsiyesinin olumlu sonuç vermediği saçlarım için en son Ahmet Acar bey'e geldim. Saçlarım uyguladığı mezoterapi ve önerdiği beslenme ve bakım tarzı ile öngördüğümüzden kısa sürede dökülmemeye başladı. Ahmet bey hakikaten sitede belirtildiği gibi bütüncül bir yaklaşımla hastaya yaklaşan, hastalık yoktur hasta vardır prensibiyle insana biricikmiş gibi özel davranan nadir rastlanan kıymetli bir doktor. İddialı laflardan kaçınması, iyileşmeye bir mucizeden çok hasta-doktor uyumuyla gerçekleşen bir süreç olarak bakması, güzellik merkezlerinde ya da şaşaalı tıp merkezlerinde vaad edilen kandırmacalardan uzak durması, hastalığı atlatma sürecinin sadece bedensel değil ruhsal ve zihinsel olarak yaşanan değişimlerle gerçekleşebileceği yönündeki yaklaşımlarıyla beni çok etkiledi. Umarım herkes gereksiz yerlerde oyalanmaktansa benim gibi şifa bulur.

Songül b

3 Nisan 2021

18 yaşında bir öğrenciyim.Çok uzun zamandır ciddi sivilce problemleriyle yaşadım.Ortaokuldan lise sona kadar süren bir serüven.Başlarda çok fazla ciddiye almadım ya da almamam gerektiği söylendi hep.Herkes bunun sadece ergenlikten kaynaklı olduğunu ve bir yaştan sonra kesinlikle geçeceğini söyledi.Benim de bu yorumlara karşı bir şey yapmak pek elimden gelmedi açıkcası.Bu böyle sürdü gitti süreçte birçok psikolojik zorbalıkla karşı karşıya kalınabiliyor gençlerimizde bu durum çok sık görülebiliyor ve ciddi sonuçlar doğurabiliyor bu durum.Ahmet Bey'e gitmeden önce birçok doktora gittim ve gerçekten çoğu doğru düzgün incelemeden bile direk herkese yazmış oldukları kremlerden yazıp gönderdi ve bu sivilcelerimi daha ciddi boyutlara taşıdı.En son burnumdan ameliyat olmak için doktora gittiğimde beni ameliyat edemeyeceğini önce yüzüm için ciddi bir tedaviye başlamam gerektiğini söyledi.Apar topar doktor arayışına çıktım bir yandan da ümitsizdim bulabilir miyim açısından.Ahmet Bey çıkmıştı karşıma o gün randevu aldım ve gittim.Gittiğimde sabretmem gerektiğini ve asla garanti vermediğini hastanın hayatında belirli şeyleri düzene sokması gerektiğini söyledi.Bir yola girdik ve gerçekten çok büyük sonuçlar elde ettik.İyi ki başlamışım diyorum.Sabır çok önemli bu yolda.Zamanla iyi yönde değişimler gözle görülür bir hal alıyor zaten :)

Sıla Kutlu

3 Nisan 2021

Benim hastalık sürecim pandemiden biraz önce ortaya çıktı aslında. Pandeminin başında genital kaşıntım sebepli muayenemde genital mantar olduğumu gittiğim kadın doğum doktorundan öğrendim, hemen peşinden lazer randevularımı iptal ettim ve sonrasında normalde geçmesi gereken süreyi aşan bir mantar problemi yaşadım.. Öyle ki aylarca krem tedavisi gördüm ama sonuç alamadım. (krem tedavisinin de bir süresi olması gerekliymiş halbu ki) Bu süreçte pandemi nedenli ellerimdeki kaşıntılar artık yara gibi görünüyordu. Bunun yanı sıra saç derimde ve vücudumda da bazen dikkatimi çeken kaşıntılar vardı... Benim önceliğim kadın olduğumdan dolayı genital kaşıntımdı ve artık günlük hayatımda epey zorlanıyordum, kendim de tatmin olmayacağımı anlayınca farklı bir doktora daha göründüm problemin neden hala tamamen geçemediği kafamda kocaman bir soru işaretiydi. Gittiğim ikinci doktorda aynı tedaviyi uyguladı ve bir de ilaçla destekledi ve mantar teşhisi koydu. Bu sırada ben genitalimde minicik bir iki tane pirinç tanesinden daha küçük kırmızımsı et parçacığı olduğunu fark ettim ve bunu doktora söyledim, burası çok önemli çünkü muayene olurken o görmedi ben gösterdim :) neyse kendisi bunun genitalimin yapısından dolayı olduğunu önemli bir şey olmadığını söyledi. Bu 2. doktorun da tedavisi bittiğinde hala kaşınıyordum ve mantarım da geçmemişti. Anlayamıyordum ve artık iyice yaşam kalitem düşmüştü. Kendim de içten içe ikna olmayınca acaba o minicik şeyler başka bir şey mi diye bu sefer 3. bir doktora randevu alıp gittim. Artık içimden bu sefer anlayacaklar beni gibi cümleler geçiriyordum çünkü araştırmalarıma göre siğile benziyordu, fakat bir önceki doktorların hepsi siğilin sadece cinsel ilişkide geçebileceğini söyledikleri için hiç ihtimal bile vermiyordum ve sonuç o parçacıklar asla siğil değil yapıdan kaynaklı ve de daha da büyüdüklerinde anestezi ile alımı sağlanabilirdi korkulacak bir şey yok dedi doktor hanım sağ olsun. Ve bugün geldiğim nokta genitalimde 8 -10 tane siğil... Ve öğrendim ki siğil sadece cinsel ilişki ile olmuyor, öğrendim ki bir hastalığın sebebi sadece tek bir neden değilmiş ve öğrendim ki işin uzmanına denk geldiğinizde aslında siz de anlıyorsunuz. Tek bir muayenede teşhis kondu ve o gün hemen yakma işlemi yapıldı doktor bey tarafından. Ve ben neredeyse bir buçuk senedir uyuyamadığım rahat bir uyku çektim o gece... Şükürler olsun, iyi ki karşıma çıkmış Ahmet bey. Mantarım için de tedavinin bir iki ay süreceğini söyledi, vücut kaşıntılarım azaldı, ellerimdeki kaşıntılar azaldı... Ben doktor konusunda pimpirikli olmama rağmen anladım ki eğer işin ehline teslim olursanız içinizde en ufak bir soru işareti kalmıyor. Eğer gerçekten kafanızda çok fazla soru işareti varsa ve bir şeylerin ters gittiğini içten içe düşünüyorsanız mutlaka Ahmet bey ile görüşmeye gidin, o zaman gerçekten burada cümlelerle sizlere aktaramayacağım deneyimi ve güveni anlayacaksınız. Ben yorumları okuyarak ve arkadaşımın tavsiyesi ile gittim, o yüzden biliyorum yorumların ne kadar kıymetli olduğunu. Yorumu okuyan herkese şifalar diliyorum. Ahmet bey'e de buradan tekrardan teşekkür ediyorum, zaten kendisiyle tedavim hala devam ediyor, ama içim de o kadar rahat ki anlatamam. Ve son olarak bu yorumu okuyan kadınlara naçizane tavsiyem sık sık genitalinizi kontrol edin ve eğer bir değişiklik seziyorsanız hemen işin ehline başvurun. Ben başında Ahmet bey ile karşılaşsaydım 2 tane siğilim olacaktı, boşuna geçen sancılı zamanlar da cabası... Herkese sağlıklı günler diliyorum.

Sedef A.

30 Mart 2021

2 seneyi aşkın süredir yüzümün sağ ve sol yanağında ilk etapta sivilce olarak değerlendirdim fakat seneyi aşkın sürede geçmeyen şeylerle karşılaştım sağ taraftaki çok fazla büyüyünce farklı bir doktora gittim ve bir açıklama yapılmadan parçayı aldırdım ve yüzümde ömür boyu kalıcak dikis izi var ama sol yanagim için Dr.Ahmet Açar hocamıza geldim ve derhal teşhis koyup duruma müdahale etti bir haftada hiç bir iz kalmadan tedavimi oldum başlangıçta bir virüsün oluşturduğun molluskum adında bir hastalık olduğunu söyledi ancak zamanla üzerine bakteri mikropların eklenmesiyle üzerindeki şişliğin büyüdüğünü ve bir çıban görünümü aldığını ilaç tedavisi ile bir tür müdahalenin olduğunu soluyerek müdahale etti ve artı verdiği ilaçla sağlığıma kovustum hocamdan Allah razı olsun elleri dert gormesin

Berkay Bilen

2 Mart 2021

21 yaşında öğrenciyim.doktorda sürekli muayene olsamda , 1-2 aydır yüzüme ne krem sürersem süreyim geçmeyen yüzümdeki kuruluk yüzünden çıkan egzama, dudak çevremdeki küçük çatlama ve göz kapağımda olan kurumadan dolayı küçük egzamaları, kuruluğu beş günde geçirdi doktorum.pandemide hem psikolojik desteğiylede yardımcı oldu, verdiği ilgi dolayısıyla çok teşekkür ediyorum.tavsiye ederim herkese.

Elanur İnanç

10 Şubat 2021

Yıllardır süren sivilce problemlerim için, birçok doktor a gidip çeşitli ilaçlar kullanmıştım. hiçbirinde gözle görülür bariz bir iyileşme elde edemedim. Fakat Ahmet hocamla tedaviye başladığımızda 1-2 ay içerisinde bile gözle görülür sonuçlar aldık. Şimdi ise tedaviye başlayalı 1-1.5 yıl oluyor. cildim hiç beklemediğim kadar sağlıklı ve canlı gözüküyor. Ahmet hocamın hastaya özgü ve doğal tedavi planlamalarıyla cildimin kavuştuğu sağlıklı görünümden çok memnunum. Benim gibi sivilce problemleri için birçok yolu deneyip birçok ilaç kullanmış ama sonuç alamamış herkes için, Dr. Ahmet hocamla tedavi sürecine başlamalarını içtenlikle tavsiye ederim.

Doğa Ecem Kaşoğlu

veya

380
Dr. Ahmet Acar - Logo
Dr. Ahmet Acar - Deri hastalıklarının tedavisi dermatoloji uzmanının işidir.