Dr. Ahmet Acar - ziyaretci

YORUMLAR

Bizi Tercih Edenlerin Görüşleri

5,0
104 Yorum
5
4
3
2
1
12 Kasım 2019

Ahmet hocam yüzümde oluşan özellikle burun üstü ve kenarı yağ bezelerimi tedavi etti artı olarak burun kenarlarımdaki damarlaşmaya lazer tedavisi uyguladı yıllardır her cilt sorunumuzda ahmet hocamı tercih ediyoruz ailecek çok basarili isinde sakaryanın en iyi cildiyecisi bence hem hoş sohpetiyle hemde profosyelliğiyle süper bi doktor biz ailecek hep memnun ayrılıyoruz teşekkür ederiz

Aslı Başoğlu

10 Kasım 2019

Sevgili doktorum sayın ahmet acar ile 15 sene önce tanıştım,Kendisini tanıdığım için ilk günden beri ne kadar şanslı olduğumu anladim, Sedef hastalığım sürecinde benimle gerek sedef rahatsizligim gerek piskolojik anlamda hic bir zaman desteğini esirgemedi, kendisi pozitif bir insan olmakla beraber enerjik ve hastalarına güven aşılayan bir hekim,şu an 38 yaşındayım sedef hastalıgımdan ahmet bey sayesinde tamamen sağlığıma kavuştum, şu an bir çok farklı tedavi süreçlerimde kendisi ile sık sık görüşmekteyim, sıcak kanlı tavrı ve hastaları ile çok yakın iletişiminden dolayı kendisine minnettarım..

Baran Güneş

8 Kasım 2019

Yüzümün çene bölgesinde oluşan küçük beyazlamalar sebebiyle Ahmet Bey'e muayene olmaya başladım. Ahmet Bey özellikle hastanın psikolojisini önemseyip görünenin dışında bircok etkeni de değerlendirdiginden bunun hastalığın seyrini ciddi anlamda etkilediğini düşünüyorum. Tedavim şu an devam etmektedir. İyi anlamda ilerleme kaydediyorum. Sonucun daha da güzel olacağına inanıyorum.

Sıla ÖZGEN

7 Kasım 2019

8 ay önce yüz bölgemde çıkan sivilceler ve sonrasında kalıcı lekeler yüzünden ahmet hocaya bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Ankara da gitmediğim doktor kalmadı kullanmadığım krem hiç biri tam etki sağlamadı. Bundan dolayı ahmet hoca ya aslında çok umutsuz geldim. Kendisi tedavin bitince buradan tertemiz cilt ile çıkacaksın bana güven dediğinde inandım, güvendim.Şuan tedavim devam etmesine rağmen ki 3 ay sonra bile cildimde çok büyük değişiklik oldu kapatici sürmeden dışarı çıkamazdım şuan cildime günes kremi dışında hiç bir şey sürmeden çıkıyorum. Yaşım 29 öyle zor bi süreç geçirdim ki aynaya bakınca tüm özgüvenim alt üst oluyordu ama şimdi mutlulukla aynaya bakıyorum. Göz önünde olan bir mesleğe sahibim cildimin düzelmesi benim isimde bile dikkatimi toplamamda etkili oldu. Teşekkür ederim Ahmet Acar.

H.Nur Bolat

3 Kasım 2019

Ben bir ay önce benlerimden rahatsız olduğum için geldim çok tereddütlüydüm bu konuda fakat doktor Ahmet bey bana her şeyi açıkladı ve işlemi gerçekleştirdi daha ilk anda benlerimin rengi açıldı ve iki hafta sonra tamamen geçtiler bir ikinci işleme gerek kalmadı bundan dolayı çok mutlu oldum ve doktoruma çok teşekkür ediyorum buraya gelmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum :)

Feyza Güneş

1 Kasım 2019

Yaygın ancak önemli bir deri hastalığına sahip olduğumu bir checkup programında tesadüfen öğrendiğim. Birçok sağlık kuruluşunda maalesef sonuç alabileceğim bir ilgiyi ve tedaviyi bulamadım. Ahmet Bey’e geldiğimde ise kendisinin yoğun ve anlayışlı ilgisiyle karşılaştım. İnsan sağlığına bütüncül bir yaklaşımla bakıyor. Bir taraftan rahatsızlığımı tedavi ederken bir yandan da genel sağlık durumumu da takibine aldı. Tedavimi gerçekleştirirken bilgi, deneyimi ile birlikte hasta psikolojisini de düşünerek hareket eden ve bunu davranış ve ilgisine yansıtan bir doktorumuz. Kendisine çok teşekkür ederim.

ŞAFAK AYDIN

26 Ekim 2019

19 yaşandıyım. 6sene önce sivilcelerim çıkmaya başladı bu süreçte hemen hemen sakaryadaki tüm doktorlara gittim ve hiç biri sonuç vermedi . 3 sene önce 7 ay süren sivilce hapıyla ağır bir tedavi gördüm sadece bir süreliğine geçti sonra yeniden sivilcelerim tekrar etti . Daha sonra bir kere daha doktora gitmeye karar verdim Ahmet Beyi internetten buldum bir sürü güzel yorum vardı bende bu yüzden geldim . 8 aydır tedavi oluyorum yüzümde inanılmaz bir değişim oldu hiç sivilcem kalmadı izlerimin çoğu geçti kendimi çok daha iyi hissediyorum . Çevremdeki insanlar arkadaşlarım bu değişimi hemen fark ediyorlar ve bu beni çok mutlu ediyor . Ahmet beye keşke daha önceden gelseymişim diyorum kendisine çok teşekkür ederim.

Zeynep Adatepe

25 Ekim 2019

Eylül 2018 tarihinde şiddetli alerjik egzama şikayetiyle Ahmet Beye gittim. Daha önce gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmamıştı hatta bu ilaçların çoğu hastalığımı ilerletti daha sonra Ahmet Beyle tedaviye başladık söylediği her şeyi yapmaya özen gösterdim doğal ürünler kullanması ayrıca hoşuma gitti tedavi sürecinde geçip sonradan tekrarlamasından çok korktum fakat öyle olmadı %95 geçti hala tedaviye devam ediyorum aynı zamanda Ahmet Bey psikolojik olarak da çok destek oldu bana tekrar teşekkür ediyorum

Şeyda Arapoğlu

veya

380
Dr. Ahmet Acar - Logo
Dr. Ahmet Acar - Deri hastalıklarının tedavisi dermatoloji uzmanının işidir.